DZ127S-22-16-55
MFR.Part #
DZ127S-22-16-55
JLCPCB Part #
C5160764
Package
SMD,P=1.27mm
Description
1.27mm 1.5mm 16P 1A 2 2x8P 3.5mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS