DZ127R-11-09-20
MFR.Part #
DZ127R-11-09-20
JLCPCB Part #
C47278496
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1 1.27mm 1A 1x9P 2.54mm 2.9mm 2mm 9P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS