DW254S-22-22-85
MFR.Part #
DW254S-22-22-85
JLCPCB Part #
C7506660
Package
SMD,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 22P 2x11P 3A 8.5mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS