DW254R-11-02-85
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DW254R-11-02-85
JLCPCB Part #
C2935896
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x2P 2.54mm 2P 3A 3mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS