DW127S-22-16-43
MFR.Part #
DW127S-22-16-43
JLCPCB Part #
C5160805
Package
SMD,P=1.27mm
Description
1.27mm 1.27mm 16P 1A 2 2x8P 4.3mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS