DW127R-22-14-34
MFR.Part #
DW127R-22-14-34
JLCPCB Part #
C2935885
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1.27mm 1.27mm 14P 1A 2 2x7P 3.4mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS