DW127R-11-02-34
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DW127R-11-02-34
JLCPCB Part #
C2935872
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1 1.27mm 1A 1x2P 2.4mm 2P 3.4mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS