DL-SMA-S513-13G
MFR.Part #
DL-SMA-S513-13G
JLCPCB Part #
C4749213
Description
1 13mm 3GHz 500V 50Ω Board Side Inner Bore Positive Pin SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS