DL-SMA-KWE14
MFR.Part #
DL-SMA-KWE14
JLCPCB Part #
C5180388
Description
1 14mm 1kV 50Ω 6GHz Board Side Elbow Inner Bore SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS