DL-SMA-KE11
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DL-SMA-KE11
JLCPCB Part #
C5180391
Package
Plugin
Description
1 11mm 1kV 50Ω 6GHz Board Side Inner Bore Positive Pin SMA 插件 Coaxial Connectors (RF) ROHS