WI0805LD2R2KST-C-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI0805LD2R2KST-C-HF
JLCPCB Part #
C2921058
Package
0805
Description
12@7.9MHz 2.2uH 310mΩ 740mA 80MHz Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS