WI0603AQD1R0MST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI0603AQD1R0MST-HF
JLCPCB Part #
C22463741
Package
0603
Description
1.1A 1.8A 150MHz 18@1MHz 190mΩ 1uH Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS