WBA3225L110T-G-HF
MFR.Part #
WBA3225L110T-G-HF
JLCPCB Part #
C2986795
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 11uH@100kHz 2 300mA 400mΩ 50V SMD Common Mode Filters ROHS