SFE4020A-750M-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-750M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464061
Package
SMD,4x4mm
Description
1.51Ω 350mA 700mA 75uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS