SFE3015A-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE3015A-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C5159663
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A 50mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS