SFE3015A-100M-F-HF
MFR.Part #
SFE3015A-100M-F-HF
JLCPCB Part #
C5159664
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 270mΩ 800mA 920mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS