PA0312125365-333-01SMS
Extended
Manufacturer
D-CHAIN
MFR.Part #
PA0312125365-333-01SMS
JLCPCB Part #
C5827047
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3.65mm 3P 4.3mm 50V LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS