PFR05S-101-FNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
PFR05S-101-FNH
JLCPCB Part #
C4265977
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS