CMLS136E-1R0MS
MFR.Part #
CMLS136E-1R0MS
JLCPCB Part #
C17224339
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1uH 2.15mΩ 29A 50A ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS