ZUS1R52405-G
MFR.Part #
ZUS1R52405-G
JLCPCB Part #
C7131741
Package
DIP,27.5x18mm
Description
1 1.5W 18V~36V 300mA 500V 5V 71% DIP,27.5x18mm Isolated Power Modules ROHS