SUS6053R3BP
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
SUS6053R3BP
JLCPCB Part #
C6241123
Package
SMD-6P,31.6x18.1mm
Description
1 1.2A 3.3V 4.5V~9V 4W 500V 72% SMD-6P,31.6x18.1mm DC-DC Power Modules ROHS