LFA15F-24-G
Extended
Manufacturer
Cosel
MFR.Part #
LFA15F-24-G
Description
-10℃~+70℃ 1 150mVp-p 22mm 24V 50mm 700mA 78% 85V~264V 87.5mm - DC-DC Power Modules ROHS