TV50C750J-G
MFR.Part #
TV50C750J-G
JLCPCB Part #
C3711177
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 41.74A 5kW@10/1000us 5uA 75V 83.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS