TV50C640J-G
MFR.Part #
TV50C640J-G
JLCPCB Part #
C2447747
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 49.03A 5kW@10/1000us 5uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS