TV04A580JB-G
MFR.Part #
TV04A580JB-G
JLCPCB Part #
C2446046
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.27A 400W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS