TV50C110JB-G
MFR.Part #
TV50C110JB-G
JLCPCB Part #
C2447644
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 277.47A 5kW@10/1000us 800uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS