TV15C800JB-G
MFR.Part #
TV15C800JB-G
JLCPCB Part #
C2447232
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.57A 129.6V 1uA 80V 88.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS