TV15C780J-HF
MFR.Part #
TV15C780J-HF
JLCPCB Part #
C3703563
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS