TV15C640JB-G
MFR.Part #
TV15C640JB-G
JLCPCB Part #
C2447154
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 14.56A 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS