TV15C5V0JB-G
MFR.Part #
TV15C5V0JB-G
JLCPCB Part #
C2447163
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 163.04A 5V 6.4V 800uA 9.2V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS