TV15C540J-G
MFR.Part #
TV15C540J-G
JLCPCB Part #
C2448754
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.22A 1uA 54V 60V 87.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS