TV15C280JB-G
MFR.Part #
TV15C280JB-G
JLCPCB Part #
C2446830
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.04A 45.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS