TV15C240J-HF
MFR.Part #
TV15C240J-HF
JLCPCB Part #
C3700305
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.56A 38.9V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS