TV15C171J-HF
MFR.Part #
TV15C171J-HF
JLCPCB Part #
C2447326
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.45A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS