TV06B900J-G
MFR.Part #
TV06B900J-G
JLCPCB Part #
C7130000
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 100V 146V 1uA 4.11A@10/1000us 600W@10/1000us 90V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS