TV06B750JB-G
MFR.Part #
TV06B750JB-G
JLCPCB Part #
C3712874
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 4.96A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS