TV06B600J-HF
MFR.Part #
TV06B600J-HF
JLCPCB Part #
C2445932
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS