TV06B600JB-G
MFR.Part #
TV06B600JB-G
JLCPCB Part #
C3709399
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS