TV06B130J-G
MFR.Part #
TV06B130J-G
JLCPCB Part #
C2444966
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 1uA 21.5V 27.91A 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS