TV06B330JB-G
MFR.Part #
TV06B330JB-G
JLCPCB Part #
C2447885
Description
-55℃~+150℃ 11.26A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS