TV06A540J-HF
MFR.Part #
TV06A540J-HF
JLCPCB Part #
C3702370
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.89A 600W 60V 87.1V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS