TV06A170JB-HF
MFR.Part #
TV06A170JB-HF
JLCPCB Part #
C2594965
Description
-55℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.7A 27.6V 600W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS