TV04A150JB-G
MFR.Part #
TV04A150JB-G
JLCPCB Part #
C3704821
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 15V 16.39A 16.7V 1uA 24.4V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS