TV04A111JB-G
MFR.Part #
TV04A111JB-G
JLCPCB Part #
C3699842
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 2.26A 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS