TV02W260B-G
MFR.Part #
TV02W260B-G
JLCPCB Part #
C2446071
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 26V 28.9V 4.75A 42.1V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS