A5KP28CA-G
MFR.Part #
A5KP28CA-G
JLCPCB Part #
C3698578
Description
-55℃~+150℃ 110.13A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS