CMS23N06H8-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
CMS23N06H8-HF
JLCPCB Part #
C5599380
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8V 23A、125A 3.1mΩ@10V 3.467nF 50pF 60V 64nC@10V 86W DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS