CDBD10100-G
MFR.Part #
CDBD10100-G
JLCPCB Part #
C5568533
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 500uA@100V 850mV@10A D2PAK Schottky Diodes ROHS