ATV30C121JB-HF
MFR.Part #
ATV30C121JB-HF
JLCPCB Part #
C3705256
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 120V 133V 15.54A 193V 2uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS