ATV15C480J-HF
MFR.Part #
ATV15C480J-HF
JLCPCB Part #
C2446798
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 19.38A 48V 53.3V 77.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS